Astayman Asansör Kurumsal

1996 yılında asansör sektöründe hizmet vermeye başlayan ASTAYMAN ASANSÖR, 15 yıldan fazla süredir gerek asansör montajı ve kurulumuyla gerekse asansör bakım ve onarım hizmetlerindeki kaliteli ve titiz çalışmalarıyla, dürüst ve ahlaklı iş anlayışıyla müşterilerinin takdirini kazanarak başarıyla hizmet vermekte, giderek büyümekte ve gelişmektedir.

ASTAYMAN ASANSÖR personelinin 1996 yılından bu yana devam eden ve  sürekli gelişen tecrübesinin yanı sıra asansörcülük mesleğine duyduğu bağlılık ve meslek sevgisi, onları rakiplerinden ayıran en önemli özelliktir. Bilindiği gibi, asansörcülük mesleği yolcuları ve eşyaları yerden yukarı çıkarma ve yukarıdan aşağı indirme işleminin en güvenli ve en konforlu yapılmasını gerektiren bir meslektir. İşte bu güveni ve konforu sağlayacak asansör uzmanı elemanların mesleğini sevmeleri, insana değer vermeleri ve teknolojik bilgiyle donatılmış olmaları gerekmektedir.

Firmamız Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Esenyurt ilçeleri başta olmak üzere tümbölgelere asansör bakım - arıza - revizyon ve montaj hizmeti vermektedir.

ASTAYMAN ASANSÖR’ün elemanları bilgili, mesleklerinin uzmanı, daima güler yüzlü ve hoşgörülü olup, mesleklerinin en iyileridir.

İşte bu yüzden her geçen gün Astayman Asansör’e duyulan güven ve memnuniyet artmakta, buna bağlı olarak artan müşteri sayısıyla Astayman Asansör her geçen gün daha da güçlenmektedir.

Bu güvene layık olduğumuz için mutluyuz, gururluyuz ve bize bu gücü veren müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.Avcılar Asansör personelinin 1996 yılından bu yana devam eden ve  sürekli gelişen tecrübesinin yanı sıra asansörcülük ve avcılar asansör mesleğine duyduğu bağlılık ve meslek sevgisi, onları rakiplerinden ayıran en önemli özelliktir. Bilindiği gibi, asansörcülük mesleği yolcuları ve eşyaları yerden yukarı çıkarma ve yukarıdan aşağı indirme işleminin en güvenli ve en konforlu yapılmasını gerektiren bir meslektir. İşte bu güveni ve konforu sağlayacak asansör uzmanı elemanların mesleğini sevmeleri avcılar asansör için , insana değer vermeleri ve teknolojik bilgiyle donatılmış olmaları gerekmektedir.

 
Asansör bakımı teklif formu;
 
 
Binanızdaki kat sayısı, asansör sayısı ve asansörlerin durumlarıyla ilgili bilgileri, adres ve telefonlarınızı bize iletebileceğiniz
Teklif formu için tıklayınız>>>
 
 
Ücretsiz Keşif
 
 
Binanıza gelip uzman ekibimiz tarafından
fiyatlandırma, keşif ve onarım hizmeti için
0212 590 54 06’dan
bize ulaşmanız
yeterli.
 
     
Avcılar Asansör
 
   
 
  Cihangir Mah. Ormanlı Cad. No:10/2 Avcılar / İST.
Tel: 0212 590 54 06 - Gsm: 0542 451 81 93